Kebab Dyktator, czyli poprawnie między Stabłowicami, a Leśnicą.

Witajcie,

W piątkowe popołudnie, zbyt zabiegani aby coś ugotować wpadliśmy na pomysł, aby "zamówić gyros". Tym razem nasz wybór padł na Kebab Dyktator znajdujący się przy ulicy Średzkiej, w zasadzie już w Leśnicy.
Pierwsza przykra niespodzianka - składając zamówienie przez jeden z bardziej znanych portali nie znajdujemy opcji "płatność kartą", w zasadzie nie ma żadnej innej opcji poza płatnością gotówką przy odbiorze. Po zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach gotówki i uzbieraniu odpowiedniej kwoty składamy zamówienie. Kolejny minus to fakt, że nie możemy do dań zamówić ryżu. To chyba ukłon w stronę frytkożerców. Dostajemy informację o standardowych 50 minutach oczekiwania, Kilka minut przed upływem czasy oczekiwania otrzymujemy telefon od Pana z zamówieniem, który nieco pobłądził, ale jest na właściwej ulicy. Wybaczamy, w gąszczu osiedlowych ulic nawet najlepszym zdarzają się wpadki.
Nasze zamówienie to "Talerz Gyros" i "Talerz kebab". Cena całkiem standardowa: 16zł i 17zł. Plus za dodanie do zamówienia małych torebek soli i pieprzu, z czym przyznaje dawno nie miałam do czynienia.
Porcja mięsa całkiem spora, to już zaczyna budzić naszą wielką radość. Niestety, widać i czuć w trakcie spożywania, że gyros i kebab długo opiekały się na kiju i niektóre fragmenty są po prostu suche. I jak zawsze kwestia sporna, w menu czytamy, że kebab to połączenie mięsa wołowego i baraniny, niestety jak w większości polskich kebabów, baraniny nie doświadczamy, a w końcu jest mięsem o dość charakterystycznym smaku i naprawdę łatwo ją wyczuć. Frytki - próbowaliście kiedyś odgrzać frytki z McDonaldsa w mikrofalówce? Te właśnie tak smakowały. Wyglądały jakby z żalu opuściła je chęć do życia - chrupkość pozostawiły daleko za sobą. Surówka w zasadzie mogła być, w końcu to nie sezon na świeże warzywa.
Jeśli macie ochotę na duża porcję poprawnego mięsa w całkiem standardowej cenie to Kebab Dyktator spełni te oczekiwania, jeśli natomiast liczycie na coś więcej to się zawiedziecie.

W sklai 1-5: zdecydowanie

Zestaw gyros, jedzenie na wynos.
Kebab Dyktator
ul. Średzka 15
54-001 Wrocław
Zestaw kebab, jedzenie na wynos
Może znacie jakieś miejsca ze smacznym gyrosem, które dowożą jedzenie na Stabłowice?


Etykiety: , , , , , ,